Zapisz się do naszego
darmowego newslettera Zapisz sięSeriws komputerów - zdalna pomoc

Sieci internetowe - mLan

Nasza firma oferuje tani i wygodny dostęp do Internetu poprzez sieć lokalną zbudowaną w technologii ethernet lub Wireless LAN. Naszym abonentom oferujemy szereg usług dodatkowych, m.in. Szybki dostęp do Internetu łączem synchronicznym bez limitów, czy konta pocztowe bez żadnych reklam z wbudowaną ochroną antywirusową i antyspamową, miejsce na stronę www (php, mysql), współdzielenie plików w ramach serwera plików, konto shell, stałe IP (opcjonalnie)...

SIECI ŚWIATŁOWODOWE

Posiadamy sprzęt, pozwalający na:
  • Spawanie światłowodu
  • Pomiary światłowodowe
  • Analizę sieci optycznych
  • Inspekcję jakości złącz
  • Naprawę sieci światłowodowych
  • Zarządzanie czystością złącz światłowodowych

SPAWARKA SUMITO T-39

to przenośna, profesjonalna spawarka światłowodowa. Urządzenie to służy do łączenia włókien kabla światłowodowego przez przetopienie specjalnie przygotowanych końcówek w łuku elektrycznym.

Sieć światłowodowa ma niezwykle wysoką przepustowość, kilkukrotnie przewyższającą tradycyjne połączenia kablowe. Aktualnie jest to najlepsze medium transportowe.
MAXTESTER 730B FTTx/MDU PON OTDR

to dedykowany, przenośny reflektometr OTDR. Urządzenie zoptymalizowane do testowania przez splittery oraz do charakteryzacji i rozwiązywania problemów sieci FTTX. Wyposażona w iOLM, czyli w inteligentną analizę sieci optycznych.

KAMERA INSPEKCYJNA FIP - 430B

to narzędzie pozwalające na inspekcję włókien w jeden, szybkii uproszczony proces zapewniający dokładne i spójne wyniki jakości i czystości złącz optycznych. FIP-430B automatycznie dopasowuje i optymalizuje centrowanie obrazu i następnie automatycznie wykonuje zdjęcie i analizuje zgodność z zaprogramowanymi standardami IEC, IPC lub niestandardowymi ustawieniami, dostarczając dokładnych wyników.NEOCLEAN-E

jest to narzędzie do czyszczenia portów światłowodowych mierników i urządzeń aktywnych, złącz światłowodowych wpiętych w panelu do adaptera bez konieczności ich wyjmowania, a także przy użyciu specjalnej końcówki umożliwiające czyszczenie złączy na kablach połączeniowych.

OPROGRAMOWANIE iOLM

jest aplikacją opartą na OTDRze, która dostarcza dokładnych informacji na temat każdego elementu na sieci.
FASTREPORTER 2

jest to narzędzie do skonsolidowanego zarządzania oraz końcowego przetwarzania danych, zaprojektowane po to, aby zwiększyć wydajność raportowania inspekcji zakończeń złącza i wszelkiego rodzaju testów warstwy optycznej: iOLM, OTDR, ORL, tłumienność, PMD i dyspersji chromatycznej CD.
Sieci bezprzewodowe
Sieci światłowodowe
Monitoring
Sieci LAN
Warto zobaczyć
monitoring wspólnoty mieszkaniowej, zbiorcze instalacje telewizyjne
Menu:

Start
O Firmie
Rekrutacja
Mapa strony
Kontakt
Usługi:

mNet - Internet
mFon - Telefon
mHost - Hosting
mWeb - Grafika komputerowa
mService - Serwis komputerowy


mShop- Sklep
mLan - Sieci
mAir - Sieci bezprzewodowe
mCCtv - Monitoring
mIptv - Telewizja
mBit Internet Technology

Trakt św. Wojciecha 253,
80-018 Gdańsk

pn - pt: 8.30 - 16.30
sob: Nieczynne
Sob-Ndz. - Awarie Kl.Indywidualny: Tylko SMS
Sob-Ndz. - Awarie Biznes: Nr kon. dla Biznesu
Zapisz się do newslettera
Copyright© mBit Internet Technology 2012

Google+