Zapisz się do naszego
darmowego newslettera Zapisz sięSeriws komputerów - zdalna pomoc

Internet w Gdańsku i okolicy - mNet

Zapoznaj się z cennikiem z menu po lewej stronie. Sprawdź, który z pakietów najbardziej odpowiada Tobie. Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię żadna z propozycji Internetu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnego pakietu.

Internet i telewizja E-faktura Nowe rozporządzenie Łącze światłowodowe Poleć nas znajomym 1zl cennik + 30 %


Nasza firma oferuje tani i wygodny dostęp do Internetu poprzez sieć lokalną zbudowaną w technologii ethernet lub Wireless LAN. Naszym abonentom oferujemy szereg usług dodatkowych, m.in. Szybki dostęp do Internetu łączem synchronicznym bez limitów, czy konta pocztowe bez żadnych reklam z wbudowaną ochroną antywirusową i antyspamową, miejsce na stronę www (php, mysql), współdzielenie plików w ramach serwera plików, konto shell, stałe IP (opcjonalnie)...

Jak się przyłączyć do naszej sieci?

Jeśli mieszkasz w okolicy Gdańskalub tam gdzie widziałeś nasze ulotki/reklamy i chciałbyś przyłączyć się do naszej Sieci, żeby uzyskać całodobowy dostęp do Internetu, powinieneś skontaktować się w jeden z wymienionych sposobów przedstawionych na stronie Kontakt. Tam uzyskasz informacje, gdzie jest najbliższe urządzenie, do którego mógłbyś się podłączyć. Pamiętaj jednak: choć nowi użytkownicy są bardzo mile widziani w naszej sieci, czasami istnieje brak możliwości technicznych od podłączenia w danym momencie. My sami staramy się rozbudowywać i modernizować naszą Sieć w jak najszybszym tępię, by umożliwić podłączenie jak największej liczbie użytkowników i zarazem zwiększać bezawaryjność Sieci. Więc jeśli przydarzy się taka sytuacja prosimy o zgłoszenie chęci przyłączenia się do Sieci, a zarazem cierpliwość a na pewno zostaniesz podłączony.

Orientacyjny zasięg naszego Internetu.


Internet
Telefon
Telewizja

Warto zobaczyć
Internet światłowodowy, Monitoring wspólnoty, Nasz serwis komputerów, Portfolio graficzne
Menu:

Start
O Firmie
Rekrutacja
Mapa strony
Kontakt
Usługi:

mNet - Internet
mFon - Telefon
mHost - Hosting
mWeb - Grafika komputerowa
mService - Serwis komputerowy


mShop- Sklep
mLan - Sieci
mAir - Sieci bezprzewodowe
mCCtv - Monitoring
mIptv - Telewizja
mBit Internet Technology

Trakt św. Wojciecha 253,
80-018 Gdańsk

pn - pt: 8.30 - 16.30
sob: Nieczynne
Sob-Ndz. - Awarie Kl.Indywidualny: Tylko SMS
Sob-Ndz. - Awarie Biznes: Nr kon. dla Biznesu
Zapisz się do newslettera
Facebook Google+


Copyright© mBit Internet Technology 2012