Zapisz się do naszego
darmowego newslettera Zapisz sięSeriws komputerów - zdalna pomoc

Zabezpieczenie działki

"Zabezpieczenie działki"

Każdy kto posiada własną działkę martwi się czy nie zostanie ona okradziona z pozostawionych tam narzędzi i sprzętu. Dlatego chcielibyśmy wyjść na przeciw temu i zaproponować Państwu zabezpieczenie.

Zabezpieczenie działki składa się z wielu elementów. Chcielibyśmy Państwu przybliżyć podstawowe cechy tych urządzeń. Chcielibyśmy także pokazać jak duże posiadają możliwości, które chronią działkę. Mamy nadzieje, że omówione urządzenia zapewnią Państwu spokój, poczucie bezpieczeństwa i komfort .

dzialka1


Centrala alarmowa

Centrala alarmowa jest sercem całego systemu alarmowego. Opowiada ona za funkcjonalność całego układu. Nowoczesne centrale pozwalają stworzyć nie tylko niezawodny system alarmowy, ale i wykorzystać dodatkowe funkcje, które są bardzo przydatne w codziennym życiu. Niektóre centrale posiadają zalety bezprzewodowej komunikacji, to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wykonywanie tradycyjnej instalacji jest utrudnione. W naszej ofercie posiadamy także prostsze urządzenia, które można zastosować w przypadku, gdzie nie potrzebujemy funkcjonalnych central alarmowych. Takie urządzenia są proste w obsłudze oraz praktycznie bezawaryjne.

integra_firma


Manipulatory Kolejnym bardzo ważnym elementem zabezpieczenia domu są manipulatory. To urządzenia, które służą do codziennej obsługi systemu alarmowego. Manipulatory wykorzystują system haseł, cyfr stanowiących klucz do systemu, wpisywanych przy pomocy klawiatury. W przypadku, kiedy mamy do czynienia z centralami bardziej funkcjonalnymi, wtedy manipulatory mogą być również wykorzystywane do sterowania innych urządzeń podłączonych do systemu, na przykład klimatyzatorem lub roletą. Manipulatory LCD są bardzo łatwe w obsłudze i komunikują się z użytkownikiem przy pomocy przejrzystego i bardzo funkcjonalnego menu. Natomiast manipulatory typu LED także zapewniają obsługę podstawowych funkcji, jednak te rzadziej używane wymagają zapamiętania kombinacji sterujących i znaczenia poszczególnych wskaźników. Manipulatory różnią się między sobą wielkością, kształtem, podświetlaniem. Dlatego też istnieje możliwość wybrania manipulatora z wielu modeli, który będzie pasować idealnie w Państwa biurze.

dzialka_szyfrator1


Sygnalizatory Sygnalizatory pełnią w systemie alarmowym szczególną funkcje. Dzielą się na zewnętrzne i wewnętrzne. Sygnalizatory zewnętrzne mają za zadanie zniechęcić intruzów przed wtargnięciem do firmy bądź biura chronionego systemem alarmowym. Przede wszystkim w sytuacji alarmowej powinny głośnym dźwiękiem i błyskającym światłem odstraszyć nieproszonych "gości", a także przyciągnąć uwagę otoczenia. Natomiast jeśli chodzi o sygnalizatory wewnętrzne to ich rola jest wypełnienie pomieszczeń głośnym dźwiękiem nieprzyjemnym dla ucha do granic bólu. Taki sygnalizator ma za zadanie zmusić intruza do opuszczenia budynku. Sygnalizatory są dokładnie zabezpieczone przed próbami sabotażu i ingerencją ludzi z zewnątrz. Urządzenia są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy sygnalizatory różniące się między sobą kolorami obudowy, kształtem, wielkością i poziomem zabezpieczeń.

sygnalizator_firma


Czujki

Podstawowym elementem systemu alarmowego są czujniki ruchu. Ich rolą jest przekazanie informacji do centrali alarmowej o zaistniałym zdarzeniu, na przykład wykryciu ruchu wewnątrz pomieszczenia, bądź otwarciu okna. Posiadamy dużą gamę tych urządzeń. Najbardziej popularnymi są czujniki podczerwieni PIR, a także dualne, które łączą w sobie dwie technologie - podczerwieni i mikrofalową. Powinno się montować tylko czujki wysokiej klasy, które nie powodują fałszywych alarmów, bądź w ogóle nie reagują na zagrożenie. Natomiast jeżeli chodzi o montaż czujników tam, gdzie znajdują się domowe zwierzęta, takie jak pies czy kot, należy wybrać specjalny rodzaj. Są to urządzenia, które posiadają wszystkie zalety podstawowych modeli i dodatkowo przystosowane do obecności zwierząt domowych. Nasza oferta, jeśli chodzi o czujniki jest bardzo bogata. Posiadamy różnego rodzaju urządzenia tego typu, począwszy od wielkości, kształtu, a skończywszy na parametrach technicznych.

czujka_firma

Sieci bezprzewodowe
Sieci światłowodowe
Monitoring
Sieci LAN
Warto zobaczyć
Internet światłowodowy, nasze promocje, lista naszych klientów
Menu:

Start
O Firmie
Rekrutacja
Mapa strony
Kontakt
Usługi:

mNet - Internet
mFon - Telefon
mHost - Hosting
mWeb - Grafika komputerowa
mService - Serwis komputerowy


mShop- Sklep
mLan - Sieci
mAir - Sieci bezprzewodowe
mCCtv - Monitoring
mIptv - Telewizja
mBit Internet Technology

Trakt św. Wojciecha 253,
80-018 Gdańsk

pn - pt: 8.30 - 16.30
sob: Nieczynne
Sob-Ndz. - Awarie Kl.Indywidualny: Tylko SMS
Sob-Ndz. - Awarie Biznes: Nr kon. dla Biznesu
Zapisz się do newslettera
Copyright© mBit Internet Technology 2012

Google+